, , , ,

SFP Singlemode Vezelmodule TP-Link TL-SM311LM 1.25 Gbps

Voorraad:

3 op voorraad


14 dagen bedenktijd

 Levertermijn Spanje 4 werkdagen

Levertermijn EU 6 werkdagen

Online chat voor al je vragen

Verkoop door: Razapo.com

19.20

3 op voorraad

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop SFP Singlemode Vezelmodule TP-Link TL-SM311LM 1.25 Gbps tegen een onklopbare prijs.

  • Soort: Plug and play
  • Snelheid: 1.25 Gbps
  • Golflengte: 850 nm
  • Compatibel: TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351, MC200L

Gebaseerd op 0 reviews

0.0 algemeen
0
0
0
0
0

Enkel ingelogde klanten die dit product aangekocht hebben mogen een review schrijven.

Er zijn nog geen beoordelingen.